W wielu magazynach wnętrzarskich oraz na portalach aranżacyjnych dostrzec można wnętrza urządzone w stylu glamour, które charakteryzują się elegancją, luksusem oraz blaskiem. Bardzo często decydujemy się na aranżacje łazienki w tym stylu. Sprawdźmy czym się on odznacza?

Łazienka glamour – zachwyca estetyką

Łazienka urządzona w stylu glamour wyróżnia się bardzo wysokimi walorami estetycznymi. Urządzona jest w jasnych, stonowanych kolorach – bieli, kremowym, złotym lub srebrnym. We wnętrzu najlepiej sprawdzą się płytki o błyszczącej powierzchni, które lśnią i nadają mu wyjątkowego blasku optycznie je powiększając. Warto wybrać modele przezentujące marmur oraz błyszczące, eleganckie mozaiki.

Wybierając meble do łazienki stylu glamour powinniśmy zdecydować się na modele o prostych kształtach, które będą kontrastować z ozdobnymi dekoracjami oraz dodatkami wnętrza. Nie możemy zapomnieć o ozdobach, które mogą przybrać formę kryształowych uchwytów do szafek, dekoracyjnych, wiszących lamp, wazonów lub lustrzanych półek.

Jeśli potrzebujecie rady eksperta, jak urządzić łazienkę stylu glamour zapraszamy do kontaktu z biurem projektowym TOKA+HOME.

Kategorie: Blog